اعطا نمایندگی رسمی

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای خود در زمینه فروش حرفه ای بیمه عمر و تامین آتیه پس از مصاحبه و موفقیت در دوره آموزشی مربوطه ، تعداد محدودی از متقاضیان واجد شرایط را به همکاری دعوت می نماید.

بیمه پاسارگاد یکی از خوشنام ترین و معروف ترین بیمه های خصوصی کشور می باشد که دارای رتبه و اعتبار قابل قبولی در صنعت بیمه کشور می باشد بویژه در حوزه بیمه زندگی که یکی از فیلدهای تخصصی این گروه نیز می باشد.باتوجه به سهم بازار بسیار خوبی که این شرکت در فروش بیمه های عمر و تامین آتیه دارد فعالیت در این شرکت می تواند پیشروتر از سایر شرکتها باشد.

اما از بعد مزیت های رقابتی نیز می توان به تنوع و گستردگی پوشش های ارائه شده اشاره نمود که بدون شک از تمامی رقبا در این حوزه بیشتر و کامل تر است همچنین شرکت بیمه پاسارگاد به زعم بیمه مرکزی از شاخص های توانگری و ایفای تعهدات بالایی برخوردار است.

در اخر باید خاطر نشان کرد که شرکت بیمه پاسارگاد جزء معدود شرکت هایی است که اقدام به" اعطاء کد رسمی نمایندگی فروش بیمه عمر و تامین آتیه" تحت نظارت بیمه مرکزی می نماید و اکثر سایر شرکتها در چهار چوب”جذب بازاریاب”اقدام به جذب می نمایند

 • فعالیت در شرکت بیمه پاسارگاد، بیمه برتر سالهای اخیر به تشخیص و تحت نظارت بیمه مرکزی ایران​
 • اعطای کد رسمی نمایندگی بیمه‌های عمر و تامین آتیه و تخصیص فضای مناسب جهت فعالیت نمایندگان
 • تخصیص فایل مالی اختصاصی برای نماینده و واریز مستقیم وجه کارمزد
 • پشتیبانی، آموزش تخصصی و رایگان
 • ثبت سوابق فروش (پرتفو با نام شما)
 • سطح درآمدی نامحدود و متناسب با میزان فعالیت و اثر بخشی نماینده
 • امکان رشد و ارتقای درجه، مرتبه و جایگاه شغلی در سطوح ملی و بین المللی
 • داشتن حداقل ۱۸ سال به بالا در مقاطع دیپلم و بالا‌تر بدون نیاز به سابقه کار
 • تحت پوشش قرار گرفتن بیمه تکمیل درمان
 • بدون محدویت شغلی حتی افراد شاغل در ادارات و سازمان‌ها
 • امکان فعالیت به شکل پاره وقت و یا تمام وقت
 • تصویر صفحات کامل شناسنامه

 • تصویر کارت ملی

 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی

 • پنج قطعه عکس سه در چهار

 • دفترچه حساب بانک پاسارگاد بنام متقاضی

 • کپی کارت پایان خدمت برای آقایان و یا گواهی اشتغال به تحصیل

آیا دریافت نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مناسب من می باشد؟ این تجارت مناسب افرادی است که قصد فعالیت به صورت پاره وقت و یا تمام وقت را دارند، شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، موقعیت و فضای کاری دارید ، که تمامی این امکانات را مرکز تخصصی آموزش بیمه عمر برای شما در جهت کارآفرینی ایجاد کرده است. در ضمن این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند.
دریافت نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه مناسب چه کسانی نمی باشد؟ افرادی که علاقه مند به داشتن کاری مستقل نیستند. افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت و کارمندی هستند. افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نیستند. افرادی که درآمد خود را وابسته به غیر می دانند و نه توانایی های فردی خویش.
تفاوت دریافت نمایندگی بیمه عمر وتامین آتیه با سایر تجارت های چگونه می باشد؟ در کسب و کارهای دیگر، صاحب تجارت هزینه های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و درنهایت ورشکست میشود، درصورتی که دراین حرفه، شخص پس از تکمیل مدارک شناسایی و گذراندن دوره آموزشی رایگان و بدون آنکه هزینه ای پرداخت کند، در مرکز آموزش کسب و کار خویش را آغاز می نماید. در این حرفه، به علت آنکه نماینده از تجارب و سوابق مفید نمایندگان فروش و بازاریابان موفق استفاده می کند، لازم نیست برای کسب تجربه در این صنعت هزینه کند و زمان را که مهمترین سرمایه است از دست بدهد.
بیمه پاسارگاد چه دورهای را برای متقاضیان دریافت نمایندگی بیمه عمر ارائه می دهد؟ *دوره ی تخصصی آموزشی اولیه توسط اساتید برتر آموزش شامل : 1- جلسه توجیهی و معارفه 2- آموزش صنعت بیمه یک و دو 3- روش شناسی فروش 4- روانشناسی فروشنده 5- ویزیت، مشاوره و مذاکره 6- تکنیکهای فروش و بازاریابی 7- پارادایم شیفت (تغییر باورهای ذهنی) *بهره مندی از تجارب اساتید برتر بیمه سراسر کشور *حمایت و پشتیبانی و بهرمندی از امکانات دفتر تخصصی آموزش و فروش بیمه عمر و تامین آتیه *کارگاه های آموزشی فصلی ، توسط اساتید بنام منطقه ای و کشوری *حمایت و پشتیبانی در ایجاد و معرفی بازار هدف *امکان رشد شغلی تا سطوح بالاتر و مدیر فروش
آیا می توان با دریافت نمایندگی بیمه عمرو تامین آتیه دارای شغلی بین المللی شد؟ نمایندگانی که در حوزه فروش بیمه های زندگی در کل دنیا فعالیت می کنند، سالانه در مجمعی به نام MDRT گرد هم می آیند و از تجربیات افراد موفق در عرصه بین المللی استفاده می کنند و با داشتن مدرک سازمان به عضویت انجمن مذکور درمی آیند و به دلیل داشتن این گواهینامه معتبر بین المللی جایگاهی حرفه ای در سطوح ملی و بین المللی به دست می آورند.
آیا برای حضور در کلاسهای دریافت نمایندگی بیمه عمر باید هزینه پرداخت گردد؟ تمامی کلاس ها، کارگاهای آموزشی و همایش های مربوطه به صورت رایگان برگزار می شود و هزینه ای دریافت نخواهد شد.
محل برگزاری کلاسهای دریافت نمایندگی بیمه عمر در کجا می باشد؟ تمامی کلاس ها،کارگاهای آموزشی، جلسات توجیهی، معارفه و مصاحبه در تهران برگزار می شود.
چرا شرکت بیمه پاسارگاد را برای دریافت نمایندگی بیمه عمرو تامین آتیه انتخاب کنم؟ در طی سالها خدمات متمایز، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب گواهینامه ها و تقدیرنامه های گوناگونی در شاخه های مختلف بیمه ای از جانب بیمه مرکزی ایران گردیده است.
آیا دریافت کد نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، رسمی ومشروعیت قانونی دارد؟ بله . طبق آیین نامه شماره 54 بیمه مرکزی شورای عالی بیمه در اجرای بند 5 ماده 17 قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری در جلسه مورخ 1385/02/12 «آیین نامه نمایندگی فروش بیمه های عمر» را در یازده ماده تصویب نمود. بر اساس این آیین نامه شرکتهای بیمه می توانند اقدام به جذب نماینده فروش در رشته بیمه عمر کرده و همچنین کد نمایندگی رسمی بیمه عمر اعطا نمایند.
 •  ثبت اطلاعات در فرم ثبت نام 

 • بررسی سوابق و اطلاعات متقاضی

 • تماس همکاران واحد جذب با متقاضی

 • برگزاری کلاس آموزشی 

 • تخصیص مشاور از طرف شرکت جهت راهنمای نماینده از بدو شروع 

تاریخ تولد

روز
ماه
سال
بانک پاسارگاد
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی
سندیکای بیمه گران ایران
بیمه اتکایی ایرانیان