اعطا نمایندگی رسمی

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای خود در زمینه فروش حرفه ای بیمه عمر و تامین آتیه پس از مصاحبه و موفقیت در دوره آموزشی مربوطه ، تعداد محدودی از متقاضیان واجد شرایط را به همکاری دعوت می نماید.

بیمه پاسارگاد یکی از خوشنام ترین و معروف ترین بیمه های خصوصی کشور می باشد که دارای رتبه و اعتبار قابل قبولی در صنعت بیمه کشور ، بویژه در حوزه بیمه زندگی که یکی از فیلدهای تخصصی این گروه نیز هست ، می باشد.

باتوجه به سهم بازار بسیار خوبی که این شرکت در فروش بیمه های عمر و تامین آتیه دارد فعالیت در این شرکت می تواند پر منفعت تر و پیشروتر از سایر شرکتها باشد.

همچنین علاوه بر مزیت های رقابتی می توان به تنوع و گستردگی پوشش های ارائه شده و قدرت محصول بیمه عمر شرکت اشاره نمود که بدون شک از تمامی رقبا در این حوزه بیشتر و کامل تر بوده و از مقبولیت بالاتری برخوردار می باشد.

همچنین شرکت بیمه پاسارگاد به زعم بیمه مرکزی از شاخص های توانگری و قدرت مالی و ایفای تعهدات بالایی برخوردار است.

باید خاطر نشان کرد که شرکت بیمه پاسارگاد جزء معدود شرکت هایی است که اقدام به "اعطاء کد رسمی نمایندگی فروش بیمه ی عمر و زندگیتحت نظارت بیمه مرکزی و آیین نامه 54 می نماید.

 

 

 • بدون شک مهمترین ویژگی شغل نمایندگی بیمه عمر امکان درآمد زایی بالای آن بوده چراکه پرداخت ها بصورت کارمزد و درصدی از کل فروش نماینده صورت میگیرد و نیز بواسطه پرداخت مکرر و ماهانه و طولانی مدت اقساط بیمه های عمر توسط مشتریان پرداخت حقوق و کارمزد نیز حتی در خصوص یک بیمه نامه هر ماه صورت می پذیرد ، که این امر باعث افزایش درامد بدون حد و مرز خواهد بود.
 • فعالیت در شرکت بیمه برتر سالهای اخیر به تشخیص و تحت نظارت بیمه مرکزی ایران​
 • اعطای کد رسمی نمایندگی و قابل استعلام از سامانه بیمه مرکزی ایران
 • ایجاد فایل مالی اختصاصی برای نماینده در بانک پاسارگاد و واریز مستقیم وبدون واسطه وجه کارمزد توسط امور مالی شرکت بیمه پاسارگاد
 • پشتیبانی، آموزش تخصصی مقدماتی و تکمیلی بصورت رایگان و تا پایان دوره فعالیت نماینده در شرکت
 • امکان رشد و ارتقا جایگاه شغلی نماینده تا سطوح مدیریت سازمان فروش
 • داشتن حداقل ۱۸ سال به بالا در مقاطع دیپلم و بالا‌تر بدون نیاز به سابقه کار
 • بدون محدویت شغلی حتی افراد شاغل در ادارات و سازمان‌ها و امکان فعالیت به شکل پاره وقت و یا تمام وقت به تشخیص نماینده
 • تخصیص مشاور و مدیر فروش و امکان استفاده از تجارب و توانمندی های افراد مجرب و کارآزموده در این صنعت
 • امکان دایر نمودن دفتر رسمی به اختیار نماینده
 • امکان مدیریت فعالیت توسط خود نماینده حتی در تعیین زمان و مکان فعالیت حرفه ای

 

 • تصویر کل صفحات شناسنامه

 • تصویر کارت ملی پشت و رو

 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی

 • تصویر کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل ( مخصوص آقایان )

 • تصویر دفترچه حساب بانک پاسارگاد بنام متقاضی اخذ نمایندگی

 • پنج قطعه عکس سه در چهار

 • اطلاعات کسب اطلاعات بیشتر با شمارهای 02142486210 و 02142486211 تماس حاصل نمایید.

آیا دریافت نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مناسب من می باشد؟ این تجارت مناسب افرادی است که قصد فعالیت به صورت پاره وقت و یا تمام وقت را دارند، شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، موقعیت و فضای کاری دارید ، که تمامی این امکانات را مرکز تخصصی آموزش بیمه عمر برای شما در جهت کارآفرینی ایجاد کرده است. در ضمن این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند.
دریافت نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه مناسب چه کسانی نمی باشد؟ افرادی که علاقه مند به داشتن کاری مستقل نیستند. افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت و کارمندی هستند. افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نیستند. افرادی که درآمد خود را وابسته به غیر می دانند و نه توانایی های فردی خویش.
تفاوت دریافت نمایندگی بیمه عمر وتامین آتیه با سایر تجارت های چگونه می باشد؟ در کسب و کارهای دیگر، صاحب تجارت هزینه های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و درنهایت ورشکست میشود، درصورتی که دراین حرفه، شخص پس از تکمیل مدارک شناسایی و گذراندن دوره آموزشی رایگان و بدون آنکه هزینه ای پرداخت کند، در مرکز آموزش کسب و کار خویش را آغاز می نماید. در این حرفه، به علت آنکه نماینده از تجارب و سوابق مفید نمایندگان فروش و بازاریابان موفق استفاده می کند، لازم نیست برای کسب تجربه در این صنعت هزینه کند و زمان را که مهمترین سرمایه است از دست بدهد.
بیمه پاسارگاد چه دورهای را برای متقاضیان دریافت نمایندگی بیمه عمر ارائه می دهد؟ *دوره ی تخصصی آموزشی اولیه توسط اساتید برتر آموزش شامل : 1- جلسه توجیهی و معارفه 2- آموزش صنعت بیمه یک و دو 3- روش شناسی فروش 4- روانشناسی فروشنده 5- ویزیت، مشاوره و مذاکره 6- تکنیکهای فروش و بازاریابی 7- پارادایم شیفت (تغییر باورهای ذهنی) *بهره مندی از تجارب اساتید برتر بیمه سراسر کشور *حمایت و پشتیبانی و بهرمندی از امکانات دفتر تخصصی آموزش و فروش بیمه عمر و تامین آتیه *کارگاه های آموزشی فصلی ، توسط اساتید بنام منطقه ای و کشوری *حمایت و پشتیبانی در ایجاد و معرفی بازار هدف *امکان رشد شغلی تا سطوح بالاتر و مدیر فروش
آیا می توان با دریافت نمایندگی بیمه عمرو تامین آتیه دارای شغلی بین المللی شد؟ نمایندگانی که در حوزه فروش بیمه های زندگی در کل دنیا فعالیت می کنند، سالانه در مجمعی به نام MDRT گرد هم می آیند و از تجربیات افراد موفق در عرصه بین المللی استفاده می کنند و با داشتن مدرک سازمان به عضویت انجمن مذکور درمی آیند و به دلیل داشتن این گواهینامه معتبر بین المللی جایگاهی حرفه ای در سطوح ملی و بین المللی به دست می آورند.
آیا برای حضور در کلاسهای دریافت نمایندگی بیمه عمر باید هزینه پرداخت گردد؟ تمامی کلاس ها، کارگاهای آموزشی و همایش های مربوطه به صورت رایگان برگزار می شود و هزینه ای دریافت نخواهد شد.
محل برگزاری کلاسهای دریافت نمایندگی بیمه عمر در کجا می باشد؟ تمامی کلاس ها،کارگاهای آموزشی، جلسات توجیهی، معارفه و مصاحبه در تهران برگزار می شود.
چرا شرکت بیمه پاسارگاد را برای دریافت نمایندگی بیمه عمرو تامین آتیه انتخاب کنم؟ در طی سالها خدمات متمایز، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب گواهینامه ها و تقدیرنامه های گوناگونی در شاخه های مختلف بیمه ای از جانب بیمه مرکزی ایران گردیده است.
آیا دریافت کد نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، رسمی ومشروعیت قانونی دارد؟ بله . طبق آیین نامه شماره 54 بیمه مرکزی شورای عالی بیمه در اجرای بند 5 ماده 17 قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری در جلسه مورخ 1385/02/12 «آیین نامه نمایندگی فروش بیمه های عمر» را در یازده ماده تصویب نمود. بر اساس این آیین نامه شرکتهای بیمه می توانند اقدام به جذب نماینده فروش در رشته بیمه عمر کرده و همچنین کد نمایندگی رسمی بیمه عمر اعطا نمایند.
 •  تکمیل و ثبت اطلاعات فرم ثبت نام بصورت آنلاین توسط متقاضی

 • بررسی سوابق و اطلاعات ارسالی متقاضی توسط واحد جذب شرکت

 • ارسال پیامک پذیرش ثبت نام برای متقاضی

 • تماس متقاضی با همکاران واحد جذب برای تایید حضور در کلاس اموزشی اعلام شده

 • برگزاری کلاس های آموزشی معارفه ابتدایی و مقدماتی شناخت بیمه عمر

 • لازم به ذکر است کلاس معارفه وآموزش مقدماتی در محل مدیریت آموزش شرکت واقع در شهر تهران برگزار می گردد و از آنجائیکه حضور برای تمامی متقاضیان سایر استان ها(بجز استان تهران و حومه) ممکن است مقدور نباشد این دسته از عزیزان ضمن تماس با واحد جذب مورد خود را اطلاع رسانی نمایند تا شرایط جذب غیرحضوری و آموزش از راه دور آنان فراهم گردد. اگرچه شروع کار به شیوه حضوری بسیار موثرتر و پربارتر بوده و به این دسته از عزیزان توصیه میشود حتی المقدور فقط آموزش ابتدایی روز معارفه را در مرکز آموزش شهر تهران سپری نمایند.

 • اطلاعات کسب اطلاعات بیشتر با شمارهای 02142486210 و 02142486211 تماس حاصل نمایید.

تاریخ تولد

روز
ماه
سال
بانک پاسارگاد
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی
سندیکای بیمه گران ایران
بیمه اتکایی ایرانیان